Home

Original nesigur Toxic cine a castigat meciul de tineret dintre spania si germania pâlpâire Specimen Converge

Arbitru din Spania la meciul de tineret de marţi, dintre România şi Germania

Programul naţionalei de tineret a României la EURO U21 2021! Când jucăm cu  Olanda, Ungaria şi Germania - Fanatik.ro
Programul naţionalei de tineret a României la EURO U21 2021! Când jucăm cu Olanda, Ungaria şi Germania - Fanatik.ro

România U21 - Germania U21 2-4, în Semifinala Euro 2019 | Libertatea

Spania - Germania 2-1, în finala Euro 2019. Ibericii au cucerit al cincilea  titlu continental
Spania - Germania 2-1, în finala Euro 2019. Ibericii au cucerit al cincilea titlu continental

Fotbal - EURO 2020: Spania a învins Croaţia după prelungiri (5-3) şi s-a  calificat în sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Spania a învins Croaţia după prelungiri (5-3) şi s-a calificat în sferturi | AGERPRES • Actualizează lumea.

CE Under U21: Germania vs România 4-2 / Povestea frumoasă a luat sfârșit -  Echipa lui Mirel Rădoi, eliminată în semifinale după ce a avut 2-1 la pauză  - HotNews.ro
CE Under U21: Germania vs România 4-2 / Povestea frumoasă a luat sfârșit - Echipa lui Mirel Rădoi, eliminată în semifinale după ce a avut 2-1 la pauză - HotNews.ro

Italia, eliminata dupa un rezultat anuntat!" Reactiile italienilor dupa  egalul dintre Romania si Franta! Ce au putut sa scrie dupa meci | Sport.ro
Italia, eliminata dupa un rezultat anuntat!" Reactiile italienilor dupa egalul dintre Romania si Franta! Ce au putut sa scrie dupa meci | Sport.ro

Fotbal International - Spania, Italia, Franta, Germania, Anglia si alte  campionate
Fotbal International - Spania, Italia, Franta, Germania, Anglia si alte campionate

Rezultatele căutării după tagul "u21"

Fotbal: România, în grupă cu Ungaria, Germania şi Olanda, la Campionatul  European de tineret din 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România, în grupă cu Ungaria, Germania şi Olanda, la Campionatul European de tineret din 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciul României din semifinala cu Germania la... | News.ro

Campionatul European de tineret: Cine este Germania, a treia adversară a  României de la turneul final. Moukoko şi Nmecha, vedetele lui Stefan Kuntz  | Observatornews.ro
Campionatul European de tineret: Cine este Germania, a treia adversară a României de la turneul final. Moukoko şi Nmecha, vedetele lui Stefan Kuntz | Observatornews.ro

Cine transmite la TV meciul România – Germania din grupa J din  preliminariile Campionatului Mondial 2022 din
Cine transmite la TV meciul România – Germania din grupa J din preliminariile Campionatului Mondial 2022 din

România, eliminată de la Euro U21. Suntem la egalitate cu Germania și  Olanda, dar plecăm acasă - Stirileprotv.ro
România, eliminată de la Euro U21. Suntem la egalitate cu Germania și Olanda, dar plecăm acasă - Stirileprotv.ro

LIVE, de la ora 19:00, România U21 - Germania U21

U20 | După succesul cu Cehia, tricolorii au pierdut în Germania | Federația  Română de Fotbal
U20 | După succesul cu Cehia, tricolorii au pierdut în Germania | Federația Română de Fotbal

EURO U21 2019 | Finala Germania - Spania, de la ora 21:45

Fotbal: Spania a câştigat Campionatul European Under-21