Home

Îmbogăţi Murdărie conformitate cine a marcat cu croatia primul gol alianţă creator plutitor

CROATIA U21 - ANGLIA U21 3-3 FINAL | Ploaie de goluri! ANGLIA termina fara  victorie la EURO | Sport.ro
CROATIA U21 - ANGLIA U21 3-3 FINAL | Ploaie de goluri! ANGLIA termina fara victorie la EURO | Sport.ro

Turcia – Croaţia, EURO 2016

Croația și Franța au remizat în meciul serii în Liga Națiunilor - Eurosport

EURO 2020. ANGLIA – CEHIA 1-0, SCOTIA – CROATIA 1-3 | Moldova Suverană

Anglia a învins Croația și a rupt un record negativ care data din 1968!  Bellingham, în istorie - Eurosport
Anglia a învins Croația și a rupt un record negativ care data din 1968! Bellingham, în istorie - Eurosport

Reacția lui Mauricio Pochettino, după primul gol al lui Leo Messi în Ligue  1: "A știut să fie răbdător"
Reacția lui Mauricio Pochettino, după primul gol al lui Leo Messi în Ligue 1: "A știut să fie răbdător"

România – Croația 20-25. Primul meci al tricolorelor în grupa principală la  Euro 2020 s-a transformat într-un coșmar după 20 de minute!
România – Croația 20-25. Primul meci al tricolorelor în grupa principală la Euro 2020 s-a transformat într-un coșmar după 20 de minute!

Jovic a marcat într-o repriză la Fiorentina mai multe goluri decât a dat  pentru Real Madrid în 3 ani - Eurosport
Jovic a marcat într-o repriză la Fiorentina mai multe goluri decât a dat pentru Real Madrid în 3 ani - Eurosport

Islanda - Croația 1-2. Perisic a marcat în prelungiri și a năruit  speranțele insularilor pentru optimi
Islanda - Croația 1-2. Perisic a marcat în prelungiri și a năruit speranțele insularilor pentru optimi

80 de ani de la primul meci internațional între România și Croația

Runda de calificare la Cupa Mondială: Thomas Muller salvează Germania,  Olanda a depășit Letonia | știri despre fotbal
Runda de calificare la Cupa Mondială: Thomas Muller salvează Germania, Olanda a depășit Letonia | știri despre fotbal

VIDEO + FOTO Primul gol al Franței a stârnit războiul! Croații cer două  infracțiuni la aceeași fază: fault și ofsaid
VIDEO + FOTO Primul gol al Franței a stârnit războiul! Croații cer două infracțiuni la aceeași fază: fault și ofsaid

Sunt imaginile momentului de la Anglia - Croatia! Ce s-a intamplat dupa  golul lui Sterling | Sport.ro
Sunt imaginile momentului de la Anglia - Croatia! Ce s-a intamplat dupa golul lui Sterling | Sport.ro

Lecţia lui Modrici pentru fotbaliştii români: Ce a făcut după calificarea  în optimile Euro 2020 VIDEO | adevarul.ro
Lecţia lui Modrici pentru fotbaliştii români: Ce a făcut după calificarea în optimile Euro 2020 VIDEO | adevarul.ro

Video | Franța - Croația 0-1, primul succes din istoria echipei lui Modric  împotriva "Les Bleus". Danemarca - Austria 2-0, Islanda - Israel 2-2
Video | Franța - Croația 0-1, primul succes din istoria echipei lui Modric împotriva "Les Bleus". Danemarca - Austria 2-0, Islanda - Israel 2-2

Video | Cehia - Croaţia 2-2. Cehii au revenit de la 0-2 și au egalat din  penalty, în prelungiri!
Video | Cehia - Croaţia 2-2. Cehii au revenit de la 0-2 și au egalat din penalty, în prelungiri!

REZUMAT VIDEO: Croatia 2-0 Nigeria | Modric si Perisic castiga primul meci  la Mondial, iar grupa D se anunta una criminala | Sport.ro
REZUMAT VIDEO: Croatia 2-0 Nigeria | Modric si Perisic castiga primul meci la Mondial, iar grupa D se anunta una criminala | Sport.ro

Fotbal - EURO 2020: Croaţia a învins Scoţia cu 3-1 şi s-a calificat în  optimi de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Croaţia a învins Scoţia cu 3-1 şi s-a calificat în optimi de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.

Două remize și o victorie în meciurile zilei la Euro 2020 - Eurosport

Video | Florentin Matei a marcat primul său gol în campionatul Croației!

LIVE VIDEO Franţa - Croaţia ONLINE streaming pe TVR1 si TVR HD. Controverse  la primul gol, nebunie la finala CM 2018
LIVE VIDEO Franţa - Croaţia ONLINE streaming pe TVR1 si TVR HD. Controverse la primul gol, nebunie la finala CM 2018

PRELIMINARII EURO 2020 | Hazard, DUBLA in Belgia 3-1 Rusia! Olanda 4-0  Belarus: gol din primul minut! Austria 0-1 Polonia; Croatia 2-1 Azerbaijan!  | VIDEO REZUMATE | Sport.ro
PRELIMINARII EURO 2020 | Hazard, DUBLA in Belgia 3-1 Rusia! Olanda 4-0 Belarus: gol din primul minut! Austria 0-1 Polonia; Croatia 2-1 Azerbaijan! | VIDEO REZUMATE | Sport.ro

Anglia - Croația, 1-0 la EURO 2020. Englezii câștigă prin golul marcat de  Sterling - Stirileprotv.ro
Anglia - Croația, 1-0 la EURO 2020. Englezii câștigă prin golul marcat de Sterling - Stirileprotv.ro