Home

Se raceste Slăbi Strălucitor castigatore russia tenis wta femimin 2017 Transcend Om matrice

Top Russian female tennis player: 'Our hearts are broken' by violence in  Ukraine | The Hill
Top Russian female tennis player: 'Our hearts are broken' by violence in Ukraine | The Hill

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Emoții și performanțe uriașe: Anastasia Pavlyuchenkova și Barbora  Krejcikova se califică în finala feminină a Roland Garros - Treizecizero
Emoții și performanțe uriașe: Anastasia Pavlyuchenkova și Barbora Krejcikova se califică în finala feminină a Roland Garros - Treizecizero

Top 11 female Russian TENNIS STARS to watch in 2022 (PHOTOS) - Russia Beyond

WTA Beijing: Finala Simona Halep vs Caroline Garcia se va disputa duminica,  dupa ora 11.30 - HotNews.ro
WTA Beijing: Finala Simona Halep vs Caroline Garcia se va disputa duminica, dupa ora 11.30 - HotNews.ro

WTA Washington: Surpriza zilei - Principala favorită, eliminată în optimi  de ocupanta locului 88 WTA - HotNews.ro
WTA Washington: Surpriza zilei - Principala favorită, eliminată în optimi de ocupanta locului 88 WTA - HotNews.ro

Tenis: Begu s-a calificat în turul al treilea la Miami (WTA), după ce a  învins-o pe Sabalenka, principala favorită | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Begu s-a calificat în turul al treilea la Miami (WTA), după ce a învins-o pe Sabalenka, principala favorită | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a câștigat ancheta WTA pentru cea mai frumoasă lovitură a  anului
Simona Halep a câștigat ancheta WTA pentru cea mai frumoasă lovitură a anului

Simona Halep - Wikipedia

Halep a spulberat-o pe Zheng și va juca în marea finală de la Melbourne

Tenis: Spanioloaica Paula Badosa a câştigat turneul de la Indian Wells (WTA)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Spanioloaica Paula Badosa a câştigat turneul de la Indian Wells (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rusia, la putere în tenisul feminin. Zi istorică pentru Samsonova şi  Alexandrova, la Tokyo şi Seul - Eurosport
Rusia, la putere în tenisul feminin. Zi istorică pentru Samsonova şi Alexandrova, la Tokyo şi Seul - Eurosport

Simona Halep, accidentată la gleznă, a pierdut finala turneului de la Roma  | Observatornews.ro
Simona Halep, accidentată la gleznă, a pierdut finala turneului de la Roma | Observatornews.ro

Tenis: Emma Răducanu, desemnată de WTA revelaţia anului 2021 | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Emma Răducanu, desemnată de WTA revelaţia anului 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.

La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani |  Digi24
La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani | Digi24

Liderul mondial la tenis feminin, Simona Halep, a câştigat premiul Favorita  Fanilor în 2017 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Liderul mondial la tenis feminin, Simona Halep, a câştigat premiul Favorita Fanilor în 2017 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Fed Cup - toate stirile despre turneul de tenis Fed Cup: bilete, jucatoare,  castigatori - Digi Sport
Fed Cup - toate stirile despre turneul de tenis Fed Cup: bilete, jucatoare, castigatori - Digi Sport

Învingătoarea de la US Open 2016, out din primul tur! Kerber a fost  spulberată de Osaka
Învingătoarea de la US Open 2016, out din primul tur! Kerber a fost spulberată de Osaka

Finala fetelor de la Roland Garros 2022: Iga Swiatek - Cori Gauff

Naomi Osaka i-a lăsat cu ochii în soare! Decizie de ultimă oră a fostului  lider WTA - 📰 •Ştiri Din Surse •100% LIVE NEWS• 📰
Naomi Osaka i-a lăsat cu ochii în soare! Decizie de ultimă oră a fostului lider WTA - 📰 •Ştiri Din Surse •100% LIVE NEWS• 📰

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari