Home

morman glorie polenizator cine a castigat wta indians weels blugi acoperi stimula

Simona Halep a trecut de bariera de 40 de milioane de dolari câștigați doar  din tenis după turneul de la Toronto
Simona Halep a trecut de bariera de 40 de milioane de dolari câștigați doar din tenis după turneul de la Toronto

Indian Wells 2021: Paula Badosa a câştigat turneul feminin : Europa FM

Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells.  Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor
Video | Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4, în 'optimi' la Indian Wells. Simona are 18 victorii la rând împotriva româncelor

Naomi Osaka, învingătoare în turneul WTA de la Indian Wells

WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Vineri se dispută semifinalele.  Partidele au fost programate | TENISite
WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Vineri se dispută semifinalele. Partidele au fost programate | TENISite

Tenis: Irina Begu a câştigat turneul de la Indian Wells (WTA 125 K Series)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat turneul de la Indian Wells (WTA 125 K Series) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Iga Swiatek – Maria Sakkari 6-4, 6-1. Poloneza e noua campioană de  la Indian Wells
Video | Iga Swiatek – Maria Sakkari 6-4, 6-1. Poloneza e noua campioană de la Indian Wells

Starea de spirit a Simonei Halep după eliminarea de la Indian Wells. Prima  reacție a sportivei din România: „E dureros” | Sport.ro
Starea de spirit a Simonei Halep după eliminarea de la Indian Wells. Prima reacție a sportivei din România: „E dureros” | Sport.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep la Indian Wells. Românca, aproape de o  performanță istorică | Sport.ro
Câți bani a câștigat Simona Halep la Indian Wells. Românca, aproape de o performanță istorică | Sport.ro

Surpriza uriaşă de la Indian Wells a aruncat ierarhia WTA în aer: Pe ce loc  a căzut Halep | adevarul.ro
Surpriza uriaşă de la Indian Wells a aruncat ierarhia WTA în aer: Pe ce loc a căzut Halep | adevarul.ro

Cine Este Marta Kostyuk, Adversara Simonei Halep în Turul 2 La Indian Wells.  Nu A Câștigat Niciun Turneu WTA
Cine Este Marta Kostyuk, Adversara Simonei Halep în Turul 2 La Indian Wells. Nu A Câștigat Niciun Turneu WTA

Simona Halep a câștigat turneul de la Indian Wells | Digi24

Paula Badosa - Victoria Azarenka, finala de la Indian Wells 2021! Meciuri  dramatice în semifinale. Când are loc marele duel - Antena Sport
Paula Badosa - Victoria Azarenka, finala de la Indian Wells 2021! Meciuri dramatice în semifinale. Când are loc marele duel - Antena Sport

WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Simona Halep şi Sorana Cîrstea  au câştigat în turul al doilea. Irina Begu / Monica Niculescu, în primul |  TENISite
WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Simona Halep şi Sorana Cîrstea au câştigat în turul al doilea. Irina Begu / Monica Niculescu, în primul | TENISite

VIDEO Finală surprinzătoare pe tabloul feminin de la Indian Wells 2021 -  HotNews.ro
VIDEO Finală surprinzătoare pe tabloul feminin de la Indian Wells 2021 - HotNews.ro

Navratilova nu îi dă şanse mari Simonei Halep la Indian Wells. Cine sunt  marile favorite - Eurosport
Navratilova nu îi dă şanse mari Simonei Halep la Indian Wells. Cine sunt marile favorite - Eurosport

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în  clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră |  Observatornews.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră | Observatornews.ro

Simona Halep avantajată de anularea Indian Wells! Cum arată acum  clasamentul WTA + prăbușire pentru Bianca Andreescu
Simona Halep avantajată de anularea Indian Wells! Cum arată acum clasamentul WTA + prăbușire pentru Bianca Andreescu

Simona Halep a câştigat duelul româncelor la Indian Wells: 6-1, 6-4 cu  Sorana Cîrstea VIDEO
Simona Halep a câştigat duelul româncelor la Indian Wells: 6-1, 6-4 cu Sorana Cîrstea VIDEO

Simona Halep a câştigat turneul de la Indian Wells - Forbes.ro

Naomi Osaka a câştigat turneul de la Indian Wells 2018

Irina Begu e IN FINALA la Indian Wells! | Pana pe ce loc ar putea urca in  clasamentul WTA daca va castiga trofeul | Sport.ro
Irina Begu e IN FINALA la Indian Wells! | Pana pe ce loc ar putea urca in clasamentul WTA daca va castiga trofeul | Sport.ro

Victorie URIAȘĂ - Irina Begu a câștigat turneul challenger de la Indian  Wells | replicaonline.ro
Victorie URIAȘĂ - Irina Begu a câștigat turneul challenger de la Indian Wells | replicaonline.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele  turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria  Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport
Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport

Naomi Osaka a câştigat finala Indian Wells | Digi24

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport