Home

Apă de gură merge cu greu prin apă Înregistrare numar turnee tenis castigate in cariera all time Faial Legăna Figura

Care sunt cele mai importante turnee de tenis din lume?

Cei mai bogaţi jucători de tenis din lume - BotosaniNews.ro

Momente incredibile la un turneu de 15.000 de dolari la Doha! Un jucător de  tenis nu a câștigat niciun punct tot meciul. VIDEO - Fanatik.ro
Momente incredibile la un turneu de 15.000 de dolari la Doha! Un jucător de tenis nu a câștigat niciun punct tot meciul. VIDEO - Fanatik.ro

Simona Halep și suma impresionantă câștigată în carieră - Tot mai aproape  să o devanseze pe Venus Williams - HotNews.ro
Simona Halep și suma impresionantă câștigată în carieră - Tot mai aproape să o devanseze pe Venus Williams - HotNews.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Pete Sampras: "Roger Federer mai poate castiga un turneu de Grand Slam,  chiar la Wimbledon" - HotNews.ro
Pete Sampras: "Roger Federer mai poate castiga un turneu de Grand Slam, chiar la Wimbledon" - HotNews.ro

Serena Williams, final de carieră. Americanca a fost eliminată în turul 3  la US Open 2022 de către Ajla Tomljanovic - Eurosport
Serena Williams, final de carieră. Americanca a fost eliminată în turul 3 la US Open 2022 de către Ajla Tomljanovic - Eurosport

10 recorduri interesante din tenis- un top foarte subiectiv

Roger Federer a câștigat turneul de la Basel pentru a opta oară

Grand Slam - Wikipedia

Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga  cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro
Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro

Simona Halep - Wikipedia

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

Drumul de la PUSTIUL talentat la noul ZEU in tenis! Cea mai frumoasa  rivalitate: Nadal vs. Federer! Ce sanse are Rafa sa fie lider all-time: |  Sport.ro
Drumul de la PUSTIUL talentat la noul ZEU in tenis! Cea mai frumoasa rivalitate: Nadal vs. Federer! Ce sanse are Rafa sa fie lider all-time: | Sport.ro

Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se  bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro
Roland Garros 2018 | PRINCIPALELE adversare ale Simonei Halep. Cu cine se bate pentru primul Grand Slam din cariera | Sport.ro

Câţi bani poate câştiga Simona Halep dacă va obţine titlul la turneul WTA  de la Doha
Câţi bani poate câştiga Simona Halep dacă va obţine titlul la turneul WTA de la Doha

Câți bani a câștigat Simona Halep după ce a învins-o pe Sorana Cîrstea

Djokovic stabilește record după record! Sârbul, peste cele mai bune sezoane  ale lui McEnroe și Federer la număr de puncte câștigate. Tenisul masculin  românesc, tot mai invizibil în ATP la simplu
Djokovic stabilește record după record! Sârbul, peste cele mai bune sezoane ale lui McEnroe și Federer la număr de puncte câștigate. Tenisul masculin românesc, tot mai invizibil în ATP la simplu

Ploiesteanca Ana Dinu, primul turneu ITF Juniors castigat in cariera -  Prahova Business - Despre afaceri. Zi de zi - Primul cotidian online de  afaceri din Prahova
Ploiesteanca Ana Dinu, primul turneu ITF Juniors castigat in cariera - Prahova Business - Despre afaceri. Zi de zi - Primul cotidian online de afaceri din Prahova

Emma Răducanu - Wikipedia

ISTORIA S-A RESCRIS! Rafael Nadal a castigat al 20-lea titlu de Grand Slam  al carierei si l-a egalat pe Federer: Djokovic, umilit cu 6-0 in primul  set! | Sport.ro
ISTORIA S-A RESCRIS! Rafael Nadal a castigat al 20-lea titlu de Grand Slam al carierei si l-a egalat pe Federer: Djokovic, umilit cu 6-0 in primul set! | Sport.ro

WTA a anuntat topul banilor castigati din tenis: Ce suma a incasat Simona  Halep in intreaga
WTA a anuntat topul banilor castigati din tenis: Ce suma a incasat Simona Halep in intreaga