Home

sângeros Deranja Operațiune strasbourg finala tenis Potrivit călca siglă

Dayana Yastremska, învingătoare la Strasbourg după o finală maraton cu  Caroline Garcia - HotNews.ro
Dayana Yastremska, învingătoare la Strasbourg după o finală maraton cu Caroline Garcia - HotNews.ro

Sorana Cîrstea, înfrângere în finala turneului WTA de la Strasbourg

Andreescu clay comeback off to flying start in Strasbourg

Sorana, victorie uriaşă la Strasbourg: Cîrstea e la o victorie de a doua  finală din 2021. Cu cine poate juca | adevarul.ro
Sorana, victorie uriaşă la Strasbourg: Cîrstea e la o victorie de a doua finală din 2021. Cu cine poate juca | adevarul.ro

Sorana Cîrstea, învinsă în finala turneului WTA de la Strasbourg -  HotNews.ro
Sorana Cîrstea, învinsă în finala turneului WTA de la Strasbourg - HotNews.ro

Mihaela Buzarnescu a ratat finala la Strasbourg! Cibulkova a invins-o in  trei seturi | Sport.ro
Mihaela Buzarnescu a ratat finala la Strasbourg! Cibulkova a invins-o in trei seturi | Sport.ro

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Strasbourg - Realitatea  Sportiva
Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Strasbourg - Realitatea Sportiva

Prima reacție a Soranei Cîrstea, după calificarea în finala de la Strasbourg:  "Nu aveam mari așteptări, e grozav!"
Prima reacție a Soranei Cîrstea, după calificarea în finala de la Strasbourg: "Nu aveam mari așteptări, e grozav!"

Internationaux de Strasbourg Prize Money 2022 [Confirmed] - peRFect Tennis

Kaja Juvan vs. Angelique Kerber | 2022 Strasbourg Final | WTA Match  Highlights - YouTube
Kaja Juvan vs. Angelique Kerber | 2022 Strasbourg Final | WTA Match Highlights - YouTube

Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA 250 de la  Strasbourg | Cuget Liber
Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA 250 de la Strasbourg | Cuget Liber

Poza 2 - Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar face un pas mare  spre Jocurile Olimpice! Sorana, discurs în franceză: „Ne vedem curând,  Paris!”
Poza 2 - Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar face un pas mare spre Jocurile Olimpice! Sorana, discurs în franceză: „Ne vedem curând, Paris!”

Video | Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar publicul “s-a topit”  la discursul Soranei! Tot stadionul a aplaudat-o
Video | Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar publicul “s-a topit” la discursul Soranei! Tot stadionul a aplaudat-o

Tenis | Ucraineanca Daiana Iastremska, în finală la Strasbourg (WTA)

Tenis: Karolina Pliskova, principala favorită, în turul doi la Strasbourg  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova, principala favorită, în turul doi la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a fost învinsă în finala WTA de la Strasbourg

Veste excelentă pentru tenisul românesc. Buznărescu și Olaru, calificate în  finala de dublu la turneul WTA
Veste excelentă pentru tenisul românesc. Buznărescu și Olaru, calificate în finala de dublu la turneul WTA

WTA “Internationaux de Strasbourg” 2021: Sorana Cîrstea a fost învinsă în  finală de Barbora Krejcikova, care a câştigat primul titlu al carierei |  TENISite
WTA “Internationaux de Strasbourg” 2021: Sorana Cîrstea a fost învinsă în finală de Barbora Krejcikova, care a câştigat primul titlu al carierei | TENISite

Finala de la WTA Strasbourg: Ora de start și cine va transmite meciul  Soranei Cîrstea cu Barbora Krejcikova - HotNews.ro
Finala de la WTA Strasbourg: Ora de start și cine va transmite meciul Soranei Cîrstea cu Barbora Krejcikova - HotNews.ro

Cîrstea a pierdut finala de la Strasbourg, dar face un pas mare spre  Jocurile Olimpice! Sorana, discurs în franceză: „Ne vedem curând, Paris!”

Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk, în sferturile de... | News.ro

Sorana Cîrstea, învinsă la finala WTA de la Strasbourg – Special Arad ·  ultimele știri din Arad
Sorana Cîrstea, învinsă la finala WTA de la Strasbourg – Special Arad · ultimele știri din Arad

Sorana Cîrstea - Barbora Krejcikova 3-6, 3-6 în finala de la Strasbourg!  Video Online. Românca
Sorana Cîrstea - Barbora Krejcikova 3-6, 3-6 în finala de la Strasbourg! Video Online. Românca