Home

ziar fluture prelucrare tenis mare slem spiritual Contracție veni

Grand Slam - Wikipedia

TENIS | Organizatorii turneului de Mare Șlem Roland Garros anunță că  jucătorii care exprimă poziții pro-Putin vor fi sancționați
TENIS | Organizatorii turneului de Mare Șlem Roland Garros anunță că jucătorii care exprimă poziții pro-Putin vor fi sancționați

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Tenis: Turneul de la Roland Garros - Prima semifinală de Mare Şlem pentru  Iga Swiatek | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Roland Garros - Prima semifinală de Mare Şlem pentru Iga Swiatek | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem  consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Jaqueline Cristian, prima victorie din carieră într-un turneu de Grand Slam  - Eurosport
Jaqueline Cristian, prima victorie din carieră într-un turneu de Grand Slam - Eurosport

Sorana Cîrstea, meci mare la Australian Open: A eliminat o dublă  câștigatoare de Grand Slam și a avansat în turul al treilea | Digi24
Sorana Cîrstea, meci mare la Australian Open: A eliminat o dublă câștigatoare de Grand Slam și a avansat în turul al treilea | Digi24

Ce inseamna Grand Slam - GNTTIPS.RO

Adevăratul Mare Şlem

Cautare dupa tag-ul "tenis"

Wimbledon / Halep a trecut la pas de French și a acces în optimi - GdS

Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de Mare  Şlem de la Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de Mare Şlem de la Roland Garros

Tenis: 'Doar turneele de Mare Şlem contează', afirmă Kyrgios, învins în  sferturi la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: 'Doar turneele de Mare Şlem contează', afirmă Kyrgios, învins în sferturi la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, 90 de victorii în turneele de Mare Şlem după meciul de azi.  Cu cine va juca în turul al treilea
Simona Halep, 90 de victorii în turneele de Mare Şlem după meciul de azi. Cu cine va juca în turul al treilea

Începe US Open 2022, ultimul Mare Şlem al anului. Toţi ochii sunt pe Halep

Feliciano Lopez (40 de ani) a ratat calificarea în al 80-lea turneu de mare  șlem consecutiv: spaniolul, de neoprit, timp de 20 de ani | Sport.ro
Feliciano Lopez (40 de ani) a ratat calificarea în al 80-lea turneu de mare șlem consecutiv: spaniolul, de neoprit, timp de 20 de ani | Sport.ro

Tenis: Djokovic - Titlurile de Mare Şlem vor decide cel mai bun jucător din  istorie | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic - Titlurile de Mare Şlem vor decide cel mai bun jucător din istorie | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Feliciano Lopez a egalat recordul lui Roger Federer la turneele de Mare  Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a egalat recordul lui Roger Federer la turneele de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.

Toți românii știu de Simona Halep, dar nu a fost prima învingătoare de mare  șlem
Toți românii știu de Simona Halep, dar nu a fost prima învingătoare de mare șlem

Campion la Australian Open și Roland Garros, Rafael Nadal a vorbit în  premieră despre posibilitatea de a reuși Marele Șlem în 2022 | Sport.ro
Campion la Australian Open și Roland Garros, Rafael Nadal a vorbit în premieră despre posibilitatea de a reuși Marele Șlem în 2022 | Sport.ro