Home

fantomă suprafaţă Fizică tenis simnna madrid farmacist Acumulare pierde

Halep brushes aside Badosa in Madrid - Tennis Majors

WTA Madrid | Simona Halep a dezvăluit ce avantaj are la turneul patronat de  Ion Țiriac - Eurosport
WTA Madrid | Simona Halep a dezvăluit ce avantaj are la turneul patronat de Ion Țiriac - Eurosport

New attitude, new coach, "new Simona": Halep grows in confidence to reach  Madrid quarterfinals
New attitude, new coach, "new Simona": Halep grows in confidence to reach Madrid quarterfinals

Simona Halep a devenit principala favorită să câștige turneul de la Madrid

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a  impus clar în duelurile directe - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a impus clar în duelurile directe - Eurosport

Simona Halep și grozavul succes cu Paula Badosa ce întărește o revenire pe  măsură la Madrid | EurActiv
Simona Halep și grozavul succes cu Paula Badosa ce întărește o revenire pe măsură la Madrid | EurActiv

Cu ce premiu în bani a rămas Simona Halep după turneul de la Madrid |  Sport.ro
Cu ce premiu în bani a rămas Simona Halep după turneul de la Madrid | Sport.ro

Halep topples Badosa, will face Gauff in Madrid third round

Simona Halep, reacție după eliminarea de la Madrid: „Trebuie să mă aerisesc”

Trebuie să mă opresc să fac asta!" Simona Halep a oferit explicații după  eliminarea de la Madrid - Eurosport
Trebuie să mă opresc să fac asta!" Simona Halep a oferit explicații după eliminarea de la Madrid - Eurosport

Johanna Konta beaten by Simona Halep at Mutua Madrid Open | Tennis News |  Sky Sports
Johanna Konta beaten by Simona Halep at Mutua Madrid Open | Tennis News | Sky Sports

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Simona Halep Archivos - Mutua Madrid Open

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Simona Halep i-a „furat" partenera de antrenament Soranei Cîrstea! Imagini  inedite surprinse înaintea debutului la Madrid | GALERIE FOTO
Simona Halep i-a „furat" partenera de antrenament Soranei Cîrstea! Imagini inedite surprinse înaintea debutului la Madrid | GALERIE FOTO

Simona Halep, eliminată de Ons Jabeur în sferturi la Madrid!

Simona Halep a aflat cu cine joacă în sferturile de finală la Madrid, dacă  trece de Coco Gauff - Eurosport
Simona Halep a aflat cu cine joacă în sferturile de finală la Madrid, dacă trece de Coco Gauff - Eurosport

Simona Halep Wins on Romanian Day in Madrid - The New York Times

Simona Halep, "rachetă" spre vârful clasamentului WTA. Ce poziție poate  ocupa după sezonul de zgură - Eurosport
Simona Halep, "rachetă" spre vârful clasamentului WTA. Ce poziție poate ocupa după sezonul de zgură - Eurosport

Simona Halep gana a Paula Badosa en Mutua Madrid Open 2022 | Puntodebreak

WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al  colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Simona Halep targetting success in 2022 - 'I'm super confident next year  will be better'
Simona Halep targetting success in 2022 - 'I'm super confident next year will be better'

HALEP, MADRID | Cum arata si cat costa echipamentul purtat de Simona in  sezonul de zgura. Galerie FOTO | Sport.ro
HALEP, MADRID | Cum arata si cat costa echipamentul purtat de Simona in sezonul de zgura. Galerie FOTO | Sport.ro

Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens  la Madrid! Ce a
Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens la Madrid! Ce a

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”